Nasza oferta

Zobacz więcej
Marketing interaktywny

Strony internetowe czy sklepy internetowe projektujemy zawsze z myślą o użytkowniku, dbając o każdy szczegół graficzny i intuicyjność interfejsu. To, co nas wyróżnia na tle konkurencji to oferta wzbogacona o elementy, które sprawiają, że strona WWW staje się “bardziej inteligentna”. Efekt ten osiągamy dzięki połączeniu obszarów User Experience - zbioru doświadczeń użytkownika w interakcji ze stroną internetową - z działaniami Onsite marketing - zestawu czynności podejmowanych na stronie WWW, zachęcających użytkownika do podjęcia konkretnych działań oraz aktywnością w obszarze Online marketingu polegających na przyciągnięciu potencjalnych Klientów na stronę internetową. Nasze unikalne podejście umożliwia ciągłą optymalizację stworzonego serwisu WWW, zapewniając jego wyższą efektywność.

Agencja kreatywna

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie strategii marki, tworzenia pomysłów reklamowych, kreacji graficznych, logotypów i brandingu. Posiadamy multidyscyplinarny zespół projektantów, copywriterów i kreatywnych. Planujemy, tworzymy i realizujemy kampanie reklamowe - zarówno w obszarze online, jak i offline (marketing 360). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykorzystujemy nowoczesne i skuteczne narzędzia marketingowe, które pozwalają wyróżnić markę na tle konkurencji.

Produkcja video

Posiadamy wyspecjalizowany zespół twórców zajmujący się wyłącznie produkcją filmową, który działa pod marką “Garage 58”. Specjalizujemy się w tworzeniu spotów reklamowych i filmów promocyjnych do telewizji, kina i internetu.

Digital signage

DDS Poland to skrót od Digital Dynamic Signage i najlepszy dowód na to, że nasza firma powstała z myślą o tworzeniu systemów digital signage i rozwiązań interaktywnych. W ciągu 8 lat zrealizowaliśmy ponad 80 projektów, obsługujemy przeszło 25 000 wyświetlaczy i posiadamy doświadczony zespół, co pozwala nam czuć się liderem branży. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, doradzając klientowi w zakresie tworzenia skutecznych treści, doboru optymalnego sprzętu oraz oprogramowania. Posiadamy własne studio graficzne i tworzymy dedykowane aplikacje multimedialne. Oferujemy tylko sprawdzone i stabilne rozwiązania. Pracujemy z czołowymi producentami urządzeń oraz oprogramowania dedykowanego digital signage.

Sieci reklamowe

Specjalizujemy się w budowie platform digital signage – sieci ekranów digital out of home - monitorów, wyświetlaczy LED, urządzeń interaktywnych. Zebrane doświadczenia pozwalają nam oferować wydajne, skalowalne i stabilne rozwiązania. Wiemy jak tworzyć modele biznesowe dla sieci DOOH i potrafimy sprzedawać czas emisyjny. Posiadamy własne biuro sprzedaży reklam. Zarządzamy sieciami własnymi w ramach platformy idooh.tv oraz realizujemy techniczną obsługę outsourcingową dla naszych klientów.

Cyfrowe innowacje

Cyfrowe otoczenie zmienia się w sposób niezwykle dynamiczny przenikając w kolejne obszary życia. Starając się nadążyć za tymi zmianami stworzyliśmy zespół programistów i inżynierów, który odpowiada za tworzenie i integrację nowych technologii.

Tworzymy aplikacje mobilne dla systemów iOS, Android, Windows Mobile, jak również korzystamy z technologii RWD/HTML5 dla optymalizowania aplikacji webowych pod kątem urządzeń mobilnych. Obok klasycznych rozwiązań mobilnych oferujemy tworzenie natywnych i webowych aplikacji rozszerzonej rzeczywistości. Z powodzeniem wykorzystujemy w projektach technologie takie jak BLE, RFID, NFC czy Zigbee.

zobacz nasze projekty

Ten serwis używa plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację na wykorzystanie plików cookies.